FERSA GRUP’TAN 450 BAYİSİNE EĞİTİM SEMİNERİ

İnşaat, yapı dekorasyon firması olan Fersa Grup Şirketi Batman bölge bayisi yaklaşık 450 alt bayisine eğitim semineri verdi. 

Salon Rezidans’ta yapılan eğitim seminerine bayilerinin yanı sıra Batman’daki çevre il ve ilçedeki bayilerde yoğun ilgi gösterdi. Fersa Grup ve Peli Parke Şirketinin ortaklığıyla bayilere verilen eiğitim seminerinde inşaat alanında A’dan Z’ye yapılan tüm hizmetler detaylı soyut ve somut örneklerle kaliteli bir eğitim verildi. Eğitimi veren Peli Parke Şirketinin uzman personelleri yaklaşık 5 saat aralıksız bilgi verdi.

‘’EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ’’

Toplumun her alanında olduğu gibi iş hayatlarında da eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Fersa Grup sahibi iş adamı Feremez Sayar; “Eğitime Fersa grup olarak büyük önem veriyoruz.  Özellikle kaliteli hizmetimizin yanı sıra uzman personellerimize iş güvenliğini de eğitimlerle veriyoruz. Bizim için insan sağlığı her şeyden önce gelir. İşimiz insan odaklıdır. Bizler de büyük bir aile olduğumuz için bu tür seminerle bayilerimiz buluşturuyoruz.” diye konuştu.